sobota, 24 grudnia 2016

Wszystkiego, co dobre :)

M. zaniósł już dwie torby z prezentami do samochodu, w kuchni stoi kolejna - pełna wigilijnych potraw, które zabieramy ze sobą, na kuchence dochodzi kawa, której jeszcze nie zdążyłam sobie zrobić, może też zaraz zjemy jakieś małe śniadanie. Nie jedziemy daleko, ale rzeczy zebrało się jak na tygodniowy wypad. Nie narzekam - lubię pakować, szykować, pichcić, smakować... wczuwać się powoli w tę okołoświąteczną atmosferę. Nawet jeśli te święta będą pełne wspomnień o tych, którzy odeszli w tym roku i minionych latach, odbędą częściowo w kameralnym gronie, oby w spokoju i z błogimi uśmiechami - od najedzenia i prezentów ;)

Chcę Wam życzyć rodzinnych, pogodnych świąt, podczas których nikt nie będzie rozmawiał na głupie tematy, nie będzie sporów i niesnasek, ale będzie za to dużo śmiechu i pogody ducha.

No i twórczego kolejnego roku :)

3 komentarze:

 1. Niech magia Świąt Bożego Narodzenia wypełni ciepłem wszystkie mroźne dni, a blask gwiazd przypomina, że czasem wystarczy wypowiedzieć tylko życzenie. Wesołych Świąt.
  Piękne kartki:)!

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystkiego najlepszego w ten magiczny czas :)
  piękne hafciki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne są te karteczki z folkowymi aniołami - bardzo lubię Joan Elliott i jej charakterystyczny rozpoznawalny styl :)te aniołki od dawna wiszą na mojej liście rzeczy do zrobienia :)

  OdpowiedzUsuń